Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Ekologiczne kubki termiczne i metalowe butelki na wodę 

Ekologiczne kubki termiczne to produkty, które pomogą Ci zmniejszyć produkcję odpadów. To akcesoria wielorazowego użycia, które poza przyjaznym środowisku charakterem są także funkcjonalne. Sięgając po zgromadzone w tej grupie butelki i kubki termiczne dłużej zachowasz wysoką temperaturę porannej kawy czy herbaty. Sprawdzą się także do utrzymania niskiej temperatury napojów w czasie letnich upałów.

Butelki termiczne metalowe są trwałe i utrzymują temperaturę nawet do 24 godzin. Ponadto wszystkie butelki termiczne zaprojektowano z uwzględnieniem idei less waste Dzięki temu nie musisz się wstydzić, a wręcz przykujesz uwagę znajomych, nosząc przy sobie ekologiczne butelki na napoje. Te produkty możesz wykorzystać w domu, biurze lub podczas podróży. Butelki termiczne mają różne rozmiary, kształty i objętości. Możesz wybrać także z szerokiej gamy kolorów. Dzięki temu dopasujesz butelki i kubki termiczne do swoich potrzeb i upodobań.

Wysokiej klasy butelki i kubki termiczne

Wielorazowe butelki na wodę oferowane w sklepie Mindre wykonane są z wysokiej jakości materiałów ekologicznych. Funkcjonalne, a także solidne butelki i kubki termiczne mogą być stworzone ze stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Na szyjce butelki termicznej znajduje się pasek ze sztucznej skóry, który pozwoli Ci pewnie chwycić pojemnik w dłoni lub przypiąć go do plecaka.

Estetyczne butelki i kubki termiczne mogą być wykonane także z innych ekologicznych materiałów. Część kubków termicznych wielorazowego użytku jest produkowana z jednorazowych wyrobów poddanych recyklingowi. Składają się na to torby, pojemniki, sztućce, a także inne przetworzone produkty. Innym materiałem, z którego produkowane są butelki i kubki termiczne jest mieszanka silikonu spożywczego. Ten materiał wraz z elementami polipropylenowymi to główny materiał używany do produkcji składanych butelek i kubków termicznych.

Produkty less waste w sklepie Mindre

W sklepie Mindre znajdują się produkty przyjazne środowisku dla miłośników filozofii less waste. Wszystkie akcesoria, także butelki i kubki termiczne, są alternatywą dla produktów jednorazowych. Dzięki temu możesz łatwo zadbać o ekologię. Przyjmij wyzwanie zero waste i zamiast używać jednorazowych kubeczków w restauracji czy kawiarni poproś o przelanie do własnej butelki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl