Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Butelki wielorazowe- produkty less waste w sklep mindre.pl

Zadbaj o naszą planetę i wybierz butelki wielorazowe na wodę, znajdziesz tutaj butelki szklane, butelki metalowe oraz butelki z tritanu. W tej kategorii dostępne są ekologiczne butelki na wodę, które możesz zabrać ze sobą na siłownię czy letni spacer. Część z butelek wyposażona jest dodatkowo w filtr węglowy. Dzięki temu z butelki na wodę możesz napełniać zwykłą wodą z sieci. Wykonane są z materiałów nie zawierających szkodliwych substancji, nie rozpuszczają się pod wpływem kontaktu z wodą, nie nadają jej smaku. Są łatwe do umycia i utrzymania czystości, dzięki tym cechom i trwałości można ich używać wielokrotnie.

Większość produktów dostępnych w tej kategorii to butelki na wodę wykonane ze specjalnego szkła boro-krzemianowego. Ta technologia opracowana przez wojsko sprawia, że materiał jest trwały i nie wchodzi w reakcję z wodą. Szklane butelki na wodę mają różne objętości, co pozwoli Ci to wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb i upodobań. Jednorazowe plastikowe butelki na wodę to produkty, które w znaczny sposób wpływają na zanieczyszczenie środowiska.

Wielorazowe butelki z tritanu - idealne na wodę i ulubione napoje! 

Dla tych którym nie pasują szklane butelki na wodę, które mogą wydawać się ciężkie i nieodpowiednie do trudnych warunków przygotowaliśmy ofertę butelek  metalowych i butelki z tritanu. Jeśli potrzebne Ci są butelki na wodę na górską wyprawę, czy obóz surwiwalowy, sięgnij po ekologiczne pojemniki z tego wyjątkowego materiału. Trytan z którego wykonuje się takie butelki na wodę, jest lekki i odporny na uderzenia. Możesz wybrać wersję dodatkowo zabezpieczoną silikonowym ochraniaczem.

Butelki wielorazowe na wodę cieszą się coraz większą popularnością, dlatego producenci bardzo dbają o ich wygląd. W asortymencie sklepu Mindre znajdują się butelki na wodę w różnych kształtach i kolorystyce. Większość z nich wpisuje się w nowoczesne trendy, bazujące na minimalistycznych dekoracjach. Mają kształty, które wpływają na ich funkcjonalność i wygląd. Dzięki temu butelki na wodę nie tylko są wygodne, ale także świetnie wyglądają. Z pewnością butelki na wodę z naszego sklepu przykują uwagę Twoich znajomych i bliskich.

Sklep less waste Mindre oferuje akcesoria bez mikroplastiku

Mindre to sklep less waste z produktami przyjaznymi dla środowiska, w którym możesz nabyć między innymi butelki na wodę wielokrotnego użytku. Powstał z myślą o osobach, którym bliskie jest środowisko naturalne i zasady minimalnej emisji śmieci. Nasz sklep ekologiczny będzie szansą na zaopatrzenie się w trwałe butelki na wodę i inne opakowania wielorazowe. Dzięki temu będziesz miał realny wpływ na czystość planety.

Wielorazowe butelki na wodę, dlaczego warto ich używać?

Bo to fantastyczna alternatywa dla wersji plastikowych, które kupujemy na odzień. Do produkcji tych ostatnich najczęściej używa się polipropylenu (PP) i politereftalanu etylenu (PET). To właśnie cząsteczki tych związków chemicznych stanowią najczęstszy rodzaj szkodliwego mikroplastiku i nanoplastiku. Choć wielu z nas korzysta z plastików wielokrotnie, tak naprawdę jest to niezdrowe. A to dlatego, że przy ponownym ich użytkowaniu uwalniają one do naszej wody lub innego napoju, który w nim przechowujemy, niebezpieczne związki chemiczne. A te podczas picia przenikają do naszych organizmów. Wersje szklane i metalowe nie stwarzają tych problemów. W większości naszych butelek nie ma nawet śladu plastiku. Również korki najczęściej wykonano z bambusu. Tak, aby każdy kto je kupuje miał pewność, że są one zdrowe i zupełnie nieszkodliwe. I to dla każdej grupy wiekowej. Nasze artykuły w tej kategorii to również oszczędność i ergonomia. Można do nich bez problemu lać również kranówkę.

Wkłady węglowe do filtrowania wody i możesz poprawić jakość kranówki

Wybierając wielorazowe butelki nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także naszą planetę i jej środowisko naturalne. Plastikowe butelki po wodzie stanowią lwią część nieprzetwarzalnego plastiku, który zapełnia obecnie wysypiska śmieci i naturalne zbiorniki wodne. Wybierając artykuły wielokrotnego użytku pomagamy tę ilość zmniejszyć. Każda wielorazowa butelka metalowa czy bambusowa lub szklana to setki zaoszczędzonych wersji PET. Zachęcamy również do napełniania ich odpowiednio przefiltrowaną wodą z kranu. Wokół „kranówki” przez lata narosło wiele mitów. Jednak dzięki odpowiednim, oferowanym przez nas naturalnym wyrobom, takim jak filtry węglowe do wody, można z niej bez żadnych obaw korzystać do codziennego nawadniania. Filtr z węgla tzw. Binchōtan to prawdziwa ekologia w ekologii. Wystarczy wrzucić go do butelki z wodą aby już po 30 minutach cieszyć się jej czystością. Węglowy wkład skutecznie usunie z wody chlor jednocześnie dodając do niej szereg cennych minerałów. Inaczej niż popularne plastikowe kubki i filtry czyszczące jest całkowicie przyjazny środowisku i neutralny dla planety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl