Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Butelki termiczne metalowe 1l, sklep z produktami less waste mindre.pl

Butelki termiczne metalowe to butelki wielokrotnego użytku, w których możesz przechowywać zimne i gorące napoje. Nie musisz się obawiać o utratę temperatury, ponieważ butelki termiczne działają nawet przez 24 godziny. To znacznie dłużej niż zwykłe butelki, czy tekturowe kubki na kawę z automatu. Uzyskano to, wyposażając butelki termiczne w potrójne ścianki izolacyjne. Dzięki temu nawet na wierzchu butelki termicznej nie znajduje się rosa powstała z różnicy temperatury.

Żeby wyprodukować trwałe i ekologiczne butelki termiczne zgodnie z ideą less waste użyto wysokiej klasy stali nierdzewnej. Ten materiał możesz umyć w zmywarce i nie musisz obawiać się uszkodzeń mechanicznych. Niektóre butelki termiczne dodatkowo mają paski ze sztucznej skóry, które łączą nakrętkę z pojemnikiem. Za ich pomocą możesz też przymocować butelki termiczne do paska plecaka lub torby. Dzięki temu pojemniki staną się częścią ekwipunku podróżnego.

Ekologiczne butelki termiczne na wodę

Sięgnij po metalowe butelki termiczne, jeśli jest Ci bliska filozofia less waste. Wielorazowe butelki termiczne mogą zastąpić plastikowe jednorazówki, dzięki czemu ograniczysz ilość produkowanych odpadów. Ponadto skutecznie utrzymują ciepło porannej kawy i chłód wody. Pozwoli Ci to zabrać butelki termiczne do pracy, a także na spacer, czy korzystać z nich podczas uprawiania sportów.

Butelki termiczne zaprojektowane są z myślą o komforcie użytkowania i wygodzie. Nie oznacza to, że ich stylistyka pozostawia cokolwiek do życzenia. Pojemniki te mają prosty klasyczny kształt i dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Możesz wybrać klasyczne stalowe butelki termiczne lub pojemniki o kolorowych obudowach, nawiązujących do natury. Dzięki temu Twoje butelki termiczne wzbudzą zainteresowanie wśród znajomych i staną się inspiracją dla innych.

Sklep Mindre z produktami przyjaznymi dla środowiska

Sklep less waste z produktami ekologicznymi i przyjaznymi dla środowiska oferuje nie tylko butelki termiczne. Możesz sięgnąć także po inne produkty wielorazowego użytku, które wpisują się w zasady idei zero waste i less waste. Sklep z produktami ekologicznymi Mindre gwarantuje nadanie paczki do 24 godzin, dzięki czemu bardzo szybko otrzymasz wybrane butelki termiczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl