Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Wielorazowe kubki termiczne

Wielorazowe kubki termiczne cieszą się ogromną popularnością, ponieważ są w stanie długo utrzymać temperaturę napoju. Jeśli leży Ci na sercu los naszej planety, sięgnij po ekologiczne kubki termiczne z recyklingu. Do ich produkcji wykorzystano zużyte jednorazowe kubki do kawy. Wybierając ekologiczne kubki termiczne, wpływasz na sens recyklingu i możesz dać jednorazówkom z plastiku drugie życie.

Użycie do produkcji materiałów pochodzących z recyklingu nie wpływa na trwałość, jaką wykazują się kubki termiczne. Wykonane są w taki sposób, żeby w dobrym stanie wytrzymały nawet dziesięć lat. To znacznie więcej niż marketowe plastikowe kubki termiczne. Ponadto możesz myć je w zmywarce, a środki czyszczące nie zniszczą ich struktury. Ekologiczne kubki termiczne z recyklingu są także niezwykle funkcjonalne, ponieważ utrzymują temperaturę napojów przez wiele godzin.

Kubki termiczne z łuski ryżowej

Kubki termiczne z łuski ryżowej to produkt less waste. Te produkty podlegają biodegradacji, dlatego po zużyciu nie staną się uciążliwym odpadem. Kubki termiczne wykonane z elementów roślinnych mają podwójne ścianki, dzięki czemu nie poparzysz sobie dłoni gorącą kawą czy herbatą. Szczelna zatyczka ogranicza ubytki temperatury, dlatego kubki termiczne z łuski ryżowej na półtorej godziny zachowają wysoką temperaturę napojów.

Estetyczne kubki termiczne wielokrotnego użytku

Kubki termiczne ekologiczne to produkty, których nie musisz się wstydzić. Korzystając z nich, nie tylko dbasz o zasoby i czystość naszej planety, ale także możesz się cieszyć ich ciekawym wyglądem. Zgromadzone w tej grupie kubki termiczne cieszą oko modnym designem. Dostępne są w wielu kolorach, a podczas wyboru możesz kierować się także zróżnicowanymi objętościami, w jakich dostępne są kubki termiczne.

Ekologicznie pakowane kubki termiczne w sklepie Mindre

Sklep z produktami przyjaznymi dla środowiska Mindre wspiera wszystkie osoby, które chcą generować mniejszą ilość odpadów. Jeśli leży Ci na sercu los naszej planety, poziom jej zanieczyszczenia i zasobów naturalnych, zamów kubki termiczne u nas. Sklep less waste nie może zawodzić konsumentów nieodpowiedzialnym pakowaniem, dlatego minimalizujemy ilość plastiku. Paczki, w których wysyłamy Ci kubki termiczne, wypełniamy papierem z recyclingu. Do zaklejania paczek z kartonów fasonowych stosujemy taśmę papierową. Dzięki temu paczki wysyłane przez nasz sklep z produktami przyjaznymi dla środowiska są bardzo charakterystyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl