Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Płatki kosmetyczne wielorazowe, artykuły higieniczne zgodne z ideą less waste

Płatki kosmetyczne wielorazowe oraz wielorazowe waciki kosmetyczne nie są wcale drogie. A biorąc pod uwagę, że można ich używać miesiącami, argument ekonomiczny przestaje odgrywać jakąkolwiek rolę. Artykuły te wystarczy po użyciu wrzucić do woreczka na pranie i najzwyczajniej w świecie wyprać w trzydziestu stopniach. Jeden taki wacik czy płatek to kilkadziesiąt, a nawet kilkaset zaoszczędzonych jednorazówek. To także kontakt naszej skóry tylko z naturalnymi i bezpiecznymi materiałami, które podarowała nam natura. Dbajmy o nią jednocześnie nie produkując nadmiernej ilości odpadów kosmetycznych.

Zwykłe płatki kosmetyczne bardzo rzadko służą do więcej niż jednorazowego użytku. A prawda jest taka, że kobiety przy każdym demakijażu lub pielęgnacji używają nawet do kilku ich sztuk. W skali makro daje to prawdziwe miliony odpadów niebezpiecznych dla środowiska naturalnego. Niestety, duża ich część (najtańsze wersje) są wykonane ze sztucznych materiałów. Najczęściej z nieprzetwarzalnej waty. Cieszą się one jednak popularnością ze względu na łatwą dostępność oraz niską cenę.

Płatki kosmetyczne z bawełny organicznej okrągłe, małe i duże

Płatki kosmetyczne wielorazowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w kosmetyce. Choć najczęściej używa się ich właśnie do demakijażu, do maseczek na oczy i do pielęgnacji dekoltu, można je także spożytkować do nakładania kosmetyków lub dezynfekcji. W ofercie sklepu internetowego Mindre znajdą państwo ich wersje okrągłe, kwadratowe, duże i małe. Wszystkie wykonano z bawełny organicznej. To nie tylko zdrowy materiał. Także jego produkcja oraz wyrób w wydatny sposób ograniczają zużycie wody, energii oraz emisję gazów cieplarnianych. W ostatnich latach coraz większa ilość osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak codzienna rutyna i związane z nią akcesoria mogą niszczyć planetę i środowisko naturalne. Wybierając ekologiczne akcesoria higieniczne pomagamy zmniejszać tempo tego procesu i zupełnie go zatrzymywać. Wielorazowe artykuły kosmetyczne to zdecydowany krok w tę stronę. W naszym serwisie internetowym oferujemy Państwu wyroby, które są wynikiem etycznego podejścia zarówno do środowiska naturalnego, jak i do kwestii naturalnych materiałów. A także do pracy osób, które je wyrabiają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl