Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Szklane butelki na wodę, wielorazowe opakowania less waste

Wielorazowe szklane butelki na wodę są produktami, dzięki którym zadbasz o środowisko naturalne. Z pewnością te szklane pojemniki zainteresują osoby, które postępują w myśl idei less waste i zero waste. Możesz wielokrotnie napełniać je nie tylko wodą, ale także innym wybranym napojem. Stosując szklane butelki na wodę, realnie wpłyniesz na zmniejszenie produkcji opakowań jednorazowych. Za każdym razem, kiedy zamiast sięgać po jednorazowe pojemniki ponownie napełnisz szklane butelki na wodę, ilość plastikowych odpadów zmniejsza się.

Produkty z tej kategorii zazwyczaj wykonywane są z trwałego szkła boro-krzemianowego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane z niego szklane butelki na wodę są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Możesz też bez obaw cieszyć się czystą wodą, ponieważ szklane butelki na wodę nie wchodzą z nią w żadne reakcje. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Ekologiczne szklane butelki na wodę możesz myć w zmywarce. Brak trudno dostępnych krawędzi wewnątrz szklanej butelki zapobiega osadzaniu się w niej brudu.

Szklane butelki na wodę, których możesz używać wielokrotnie

Szklane butelki na wodę wykonane są z dbałością o szczegóły i różnorodność form. Możesz sięgnąć po transparentne szklane butelki na wodę z korkiem. Wiele produktów ma dodatkowe antypoślizgowe pokrowce, które umożliwią pewne trzymanie ich w dłoni. Szklane butelki na wodę mają różne objętości i wiele wariantów kolorystycznych. Dzięki temu wielorazowe pojemniki z korkiem staną się nie tylko produktem ekologicznym, ale także ciekawym gadżetem.

Wielorazowe butelki na wodę to tylko niektóre z opakowań wielorazowych, jakie oferuje sklep przyjazny środowisku Mindre. Wybierając asortyment sklepu, kierowaliśmy się dbałością o środowisko naturalne i jego zasoby. Widać to nie tylko w oferowanych produktach, ale także sposobie ich wysłania. Wszystkie szklane butelki na wodę wysyłamy w kartonach fasonowych. Dbamy też o ich zabezpieczenie przed uszkodzeniem, umieszczając wewnątrz wypełnienie ze strzępków papieru. Chcemy, żeby sklep z produktami przyjaznymi dla środowiska w ten sposób budował świadomość ekologiczną.

Sklep z produktami less waste do przechowywania żywności zaprasza

Szklane butelki na wodę uważa się za najzdrowszy sposób jej przechowywania. Przez lata opakowania ze szkła skutecznie służyły nam do zimnych napojów, przetworów czy nabiału. I nic w tym dziwnego, bo mają one naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim szkło jest chemicznie obojętne. Z tych powodów w żaden sposób nie wpływa na smak czy zapach przechowywanych w nim artykułów. Ponadto wyrabia się je z najbardziej jak tylko to możliwe naturalnych składników, takich jak piasek kwarcowy, węglan sodu i wapnia. Szkło stanowi także świetną barierę ochronną przed bakteriami. Zachowuje witaminy oraz nie reaguje z wodą. A tym samym nie powoduje przenikania do niej szkodliwych substancji. Dlatego też wersje szklane naczyń na wodę są oczywistym wyborem w sklepie Mindre. Ponadto są to wprost idealne surowce wtórne oraz naczynia wielokrotnego użytku. Wystarczy je umyć, aby z powodzeniem móc używać ich ponownie. Choć długo się rozkładają, w formie nieskruszonej, rzeczy wykonane ze szkła stanowią artykuły neutralne dla środowiska naturalnego.

Butelki na wodę bez bisfenolu, semikarbazydów czy fotoinicjatorów

Szklane butelki na wodę są w powszechnej opinii ciężkie, nieporęczne i niewygodne. Szczególnie z płynną zawartością. A także niebezpieczne, ponieważ ewentualne pęknięcie lub wyszczerbienie może spowodować przedostanie się drobinek szkła do zawartości. Na szczęście nowoczesny wynalazek szkła borokrzemowego sprawił, że argumenty te straciły ważność. Współczesne eko friendly naczynia ze szkła cechują się wysoką wytrzymałością i bardzo niewielka wagą. Z kolei załączana do nich najczęściej opaska silikonowa skutecznie zamortyzuje ewentualne naprężenia czy uderzenia, na które szkło mogłoby zostać narażone na przykład w torbie. Ponadto to nie tylko zwykłe szklane naczynie z zakrętką. Zaopatrzono ją dodatkowo w wygodny infuser oraz zakrętkę dolną, dzięki której znikają odwieczne problemy z jej czyszczeniem. Całości dopełnia elegancki wygląd i świetny design. To świetna opcja dla tych wszystkich, którzy szukają ergonomicznego naczynia na wodę. Warto postawić na zdrową, szklaną alternatywę w świecie zalewanym przez szkodliwy plastik. Dzięki tym gadżetom można być w zgodzie z nowymi technologicznymi trendami i jednocześnie z naturą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl