Closca szklanka butelka 2.0 - Grey Nude Closca szklanka butelka 2.0 - Grey Nude
Producent: Closca
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Szklane butelki na wodę, wielorazowe opakowania less waste

Wielorazowe szklane butelki na wodę są produktami, dzięki którym zadbasz o środowisko naturalne. Z pewnością te szklane pojemniki zainteresują osoby, które postępują w myśl idei less waste i zero waste. Możesz wielokrotnie napełniać je nie tylko wodą, ale także innym wybranym napojem. Stosując szklane butelki na wodę, realnie wpłyniesz na zmniejszenie produkcji opakowań jednorazowych. Za każdym razem, kiedy zamiast sięgać po jednorazowe pojemniki ponownie napełnisz szklane butelki na wodę, ilość plastikowych odpadów zmniejsza się.

Produkty z tej kategorii zazwyczaj wykonywane są z trwałego szkła boro-krzemianowego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane z niego szklane butelki na wodę są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Możesz też bez obaw cieszyć się czystą wodą, ponieważ szklane butelki na wodę nie wchodzą z nią w żadne reakcje. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Ekologiczne szklane butelki na wodę możesz myć w zmywarce. Brak trudno dostępnych krawędzi wewnątrz szklanej butelki zapobiega osadzaniu się w niej brudu.

Wielorazowe butelki na wodę

Wielorazowe szklane butelki na wodę wykonane są z dbałością o szczegóły i różnorodność form. Możesz sięgnąć po transparentne szklane butelki na wodę z korkiem. Wiele produktów ma dodatkowe antypoślizgowe pokrowce, które umożliwią pewne trzymanie ich w dłoni. Szklane butelki na wodę mają różne objętości i wiele wariantów kolorystycznych. Dzięki temu wielorazowe pojemniki z korkiem staną się nie tylko produktem ekologicznym, ale także ciekawym gadżetem.

Ekologiczne butelki na wodę w sklepie Mindre

Szklane butelki na wodę to tylko niektóre z opakowań wielorazowych, jakie oferuje sklep przyjazny środowisku Mindre. Wybierając asortyment sklepu, kierowaliśmy się dbałością o środowisko naturalne i jego zasoby. Widać to nie tylko w oferowanych produktach, ale także sposobie ich wysłania. Wszystkie szklane butelki na wodę wysyłamy w kartonach fasonowych. Dbamy też o ich zabezpieczenie przed uszkodzeniem, umieszczając wewnątrz wypełnienie ze strzępków papieru. Chcemy, żeby sklep z produktami przyjaznymi dla środowiska w ten sposób budował świadomość ekologiczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl