Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Torby na zakupy wielokrotnego użytku, sklep less waste mindre.pl

Wszystkie torby na zakupy wielokrotnego użytku, które znajdziesz w tej grupie, mają klasyczny prosty wygląd. Świetnie wpisują się w nowoczesne trendy, w których dominuje minimalizm. Torby na zakupy w formie siatek retro dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Pozwoli Ci to wybrać ulubioną barwę i chętnie nosić torby na zakupy czy do pracy. Sklep less waste mindre.pl serdecznie zaprasza.

Plastikowe torby na zakupy po zużyciu stanowią uciążliwy odpad, który rozkłada się kilka tysięcy lat, dlatego oferujemy tylko produkty przyjazne środkowisku i wyprodukowane zgodnie z ideą less waste a nawet zgodnie z zasadami surowszego zero waste. Jeśli zależy Ci na tym, żeby generować mniej śmieci, sięgnij po torby na zakupy wielokrotnego użytku. Produkty są ekologiczne, a na dodatek po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Torby na zakupy wykonane są z certyfikowanej wełny organicznej. W ich składzie nie znajdziesz tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie będą uciążliwym odpadem. Ekologiczne torby na zakupy wykonane z tego materiału są też bardzo trwałe, co pozwoli Ci na wieloletnią eksploatację.

Torby na zakupy wielokrotnego użytku

Postaw na torby na zakupy wielokrotnego użytku, wpiszesz się w ideę less waste i będziesz produkował mniej plastykowych śmieci. Opakowania wielorazowe wyposażone są w wygodne ergonomiczne uchwyty, które pozwalają na łatwe przenoszenie nawet przedmiotów o sporej wadze. Torby na zakupy możesz też złożyć i umieścić w torebce lub plecaku. Dzięki temu będziesz mieć je zawsze przy sobie. W czasie przypadkowej wizyty w sklepie nie będziesz musiał inwestować w plastikowe torby na zakupy.

Sklep less waste z produktami wielokrotnego użytku Mindre.pl

Torby na zakupy i inne produkty wielorazowe, które oferuje sklep ekologiczny Mindre, pomogą Ci żyć w zgodzie z naturą. Dzięki nim ograniczysz ilość produkowanych odpadów z tworzyw sztucznych. Sięgając po wielorazowe torby na zakupy, będziesz też w stanie zainspirować innych do zmiany przyzwyczajeń. Nasz sklep przyjazny środowisku także stara się zmieniać przyzwyczajenia. Zamówione u nas wielorazowe torby na zakupy pakujemy w kartony fasonowe. Wypełnienie stanowią tekturowe strzępy, a do klejenia używamy taśmy papierowej. W ten sposób zmniejszamy ilość produkowanego i wyrzucanego plastiku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl