Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Woskowijki i torebki śniadaniowe- ekologiczne rozwiązania od Mindre

Woskowijki i torebki śniadaniowe to produkty przygotowane z myślą o osobach dbających o środowisko naturalne. Produkty przeznaczone są do pakowania posiłków do pracy czy szkoły. Ekologiczny charakter tych produktów polega na tym, że woskowijki i torebki na żywność wykonane w zgodzie z ideą less waste zastąpują jednorazowe opakowania. Dzięki możliwości wielorazowego użytku woskowijki i torebki pozwolą Ci zmniejszyć ilość produkowanych odpadów. Świetnie zastępują folię aluminiową, a także jednorazowe worki z tworzywa sztucznego. Nawet po uszkodzeniu czy zużyciu nie będą stanowiły uciążliwego odpadu.

W woskowijki oferowane przez sklep less waste mindre.pl możesz zapakować drugie śniadanie albo smakowite przekąski. Jeśli przygotowujesz samodzielnie domowe wypieki, możesz podarować je bliskim, korzystając z tych opakowań. Poza ekologicznym charakterem woskowijki i torebki mają estetyczny wygląd. Dostępne są w wielu modnych kolorach, dzięki czemu staną się ciekawym gadżetem.

Wszystkie woskowijki i torebki mają wspólną cechę: mogą być wykorzystywane do pakowania żywności. Torebki śniadaniowe wykonane są z platynowego silikonu spożywczego, który nie chłonie tłuszczu ani wilgoci. Pozwoli Ci to umyć torebkę po każdym użyciu. Ekologiczne torebki śniadaniowe są elastyczne, a na materiale nie tworzą się zagięcia. Dzięki temu przez długi czas zachowają swój wygląd i funkcjonalność.

Woskowijki do pakowania kanapek to produkt zero waste

Zgromadzone w tej kategorii ekologiczne torebki śniadaniowe i woskowijki wspólnie mogą służyć do pakowania posiłku. Woskowijki są wykonane z bawełnianej tkaniny nasączonej woskiem pszczelim. Dzięki temu pod wpływem ciepła dłoni stają się miękkie i dopasowują do kształtu pakowanego posiłku. Możesz je płukać pod bieżącą wodą, dzięki czemu wielokrotnie schowasz w nich kanapki czy słodkie drożdżówki. Jeśli prezentowane woskowijki i torebki śniadaniowe przypadły Ci do gustu, nie czekaj z zamówieniem. Mindre to sklep przyjazny środowisku, w którym nie zwlekamy z wysyłką. Paczkę przygotujemy kurierowi już po 24 godzinach od zamówienia. Dzięki temu Twój zapał do zmiany przyzwyczajeń na ekologiczne nie zniknie. Swoje woskowijki i torebki będziesz mógł stosować już po kilku dniach, co wpłynie na wymierne zmniejszenie ilości odpadów.

Biodegradowalne opakowania na żywność, kompostowalne woreczki na kanapki

Nasze propozycje w tej kategorii to świetna opcja, dla wszystkich tych, którzy także w kwestii codziennego pakowania pożywienia, chcieliby wykazać się troską o środowisko naturalne. Ekologiczne torby termiczne, wielorazowe torebki na śniadanie czy lunchpaki z silikonu spożywczego świetnie się do tego nadadzą. Wykonano je bowiem z materiałów, które znacząco wpisują się w ideę „no waste”, a przynajmniej „less waste”. Pozwolą one szczelnie opakować nasze drugie śniadanie lub inną przekąskę. Tak, aby żaden jej składnik nie wydostał się na zewnątrz i nie ubrudził czegoś w naszym plecaku, torbie czy aktówce. Ponadto dobrze odizolują pożywienie od otoczenia, zachowując jego optymalną temperaturę i przede wszystkim świeżość. I co nie mniej istotne – z naszych pojemników nie będą do Państwa posiłku przenikały szkodliwe substancje chemiczne ani nanoplastik. To wspaniała alternatywa wobec morza zużywanych codziennie jednorazowych, wykonanych z tworzyw sztucznych opakowań. Jeśli temat jest dla Ciebie bliski, to polecamy również słomki i sztućce wielorazowe. A jednocześnie kolejny świadomy krok w kierunku życia zgodnego z naturą i dla tej natury przyjaznego.

Biodegradowalne torebki na śniadanie i chusty śniadaniowe wielokrotnego użytku

Jednorazowe foliowe torebki i plastikowe pojemniki mają spory udział w ogólnym zanieczyszczeniu Ziemi tworzywami sztucznymi. Codziennie na świecie bezrefleksyjnie zużywa się ich miliony, sięgając po jedną za drugą, a później wyrzucając. Jeszcze parę lat temu praktycznie nie było dla takich zachowań alternatywy. Obecnie już nic nie usprawiedliwia nas od trwania w tych szkodliwych, codziennych nawykach. W Mindre chcemy Państwa zachęcić do tego, aby także do codziennej rutyny wprowadzić szereg pożytecznych zachowań. Dla przykładu – aby zapakować nasze drugie śniadanie lub posiłek dla dziecka, wykorzystajmy tym razem kompostowalne woreczki na kanapki lub ich wersje do wielokrotnego użytku. To niewielki gest dla jednego gospodarstwa domowego. Jednak w skali makro potrafi on zmienić naprawdę wiele. Dzięki takim świadomym posunięciom do środowiska naturalnego trafi mniej nieprzetwarzalnych odpadów, mniej mikro- i nanoplastiku zatruje naturalne zbiorniki wodne. Z kolei sama natura odwdzięczy się nam dając codzienną możliwość zdrowej i skutecznej izolacji naszego pożywienia bez zatruwania jej chemikaliami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl