O Mindre

   Zakładając Mindre przyświecał nam jeden cel- stworzyć miejsce, gdzie wszystko, co kupujesz pomaga Ci żyć w sposób bardziej przyjazny dla naszego środowiska. Chcemy pomóc eliminować zużycie plastiku, dać alternatywy dla  jednorazowych opakowań i promować producentów mających na uwadze zrównoważoną produkcję.

Mindre w językach skandynawskich znaczy „mniej”- dla nas to mniej plastiku, mniej szkodliwej chemii, mniej okrucieństwa. Dlatego znaleźliśmy dla was ekologiczne alternatywy zero waste, naturalne produkty do pielęgnacji i kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Wybieramy asortyment tak, aby wszystko, co jest dostępne w naszym sklepie było możliwie najbardziej przyjazną środowisku wersją tradycyjnych produktów.

         

    Zauważyliśmy, że coraz częściej mówi się o ochronie środowiska, ale w jaki sposób możemy działać na co dzień by wspomóc ten cel?  Chcemy dostarczać rozwiązania, które będą ekologiczną alternatywą dla produktów, które są na rynku w opakowaniach, które pozostaną po wykorzystaniu produktu jeszcze długo na ziemi. Chcemy promować firmy wprowadzające innowację mające na celu utrzymanie naszej planety w lepszej kondycji. Wierzymy, że nasze codzienne wybory oraz nawyki kształtują świat w jakim żyjemy. Chcemy budować społeczność świadomych konsumentów, którzy wiedzą, że z każdą podjęta decyzją zakupową wspierają konkretne działania i rozwiązania. Każdy podjęty przez nas wybór ma znaczenie.

Spokojnie, nie jesteśmy radykałami. Nawet najmniejszy krok w kierunku zmiany swoich przyzwyczajeń to krok w dobrym kierunku. A my jesteśmy po to, żeby umożliwić Ci zrobienie tego kroku.

 


      Przesyłki pakujemy bez plastiku, wspieramy krajowych i lokalnych producentów, a paczki nadajemy ze swojego magazynu by proces wysyłki towaru przeprowadzić w jak najmniej obciążający środowisko sposób. Jesteś zainteresowany jakąś niedostępną na polskim rynku marką produktów spełniających nasze kryteria? Koniecznie daj nam o tym znać.

 

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl