O Mindre

 

Mindre to miejsce, gdzie wszystko, co kupujesz, pomaga Ci żyć w sposób bardziej przyjazny dla środowiska. Chcemy pomóc eliminować zużycie plastiku, dać alternatywy dla  jednorazowych opakowań i promować producentów mających na uwadze zrównoważoną wytwórczość.

 

Dlaczego "Mindre"?

 

Mindre w językach skandynawskich znaczy „mniej” — dla nas to mniej plastiku, szkodliwej chemii i okrucieństwa. Dlatego znaleźliśmy dla Was ekologiczne alternatywy zero waste, naturalne produkty do pielęgnacji i wegańskie kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Wybieramy asortyment tak, aby wszystko, co jest dostępne w naszym sklepie, było możliwie najbardziej przyjazną wersją tradycyjnych produktów, przyjaznych dla środowiska.

 

         

Cieszy nas, że coraz więcej mówi się o ochronie środowiska, dlatego celem sklepu Mindre.pl jest wspomaganie działań ekologicznych i propagowanie życia zgodnego z duchem #lesswaste. Chcemy dostarczać rozwiązania, które będą lepszą alternatywą dla znanych wszystkim produktów, dostępnych na rynku w opakowaniach, które pozostaną na ziemi długo po wykorzystaniu towaru. Chcemy promować firmy wprowadzające innowacje, mające na celu utrzymanie naszej planety w lepszej kondycji. Wierzymy, że codzienne wybory oraz nawyki kształtują świat, w jakim żyjemy, dlatego zależy nam na zbudowaniu społeczności świadomych konsumentów, którzy wiedzą, że z każdą podjętą decyzją zakupową wspierają konkretne działania i rozwiązania. Każdy podjęty przez nas wybór ma znaczenie!

 

Spokojnie, nie jesteśmy radykałami ;) Nawet najmniejszy krok w kierunku zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń, jest ogromnym krokiem naprzód!

 


Przesyłki pakujemy bez plastiku, wspieramy krajowych i lokalnych producentów, a paczki nadajemy ze swojego magazynu by proces wysyłki towaru, przeprowadzić w jak najmniej obciążający środowisko sposób. Jesteś zainteresowany marką niedostępną na polskim rynku lub konkretnym produktem spełniającym wyznawane przez nas wartości? Koniecznie daj nam o tym znać!

 

0

0

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl