Klareko — pachnibut, odświeżacz do butów różowy, grejpfrut i mięta 250 ml

Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 13,65 zł 13.65
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pachnibut różowy grejpfrut i mięta — Klareko 

 

Pachnibut z niebywałą dyskrecją usunie nieprzyjemne zapachy z obuwia. Odświeży każdy pantofelek, trampek, półbut, kalosz, kozak, sandał… Bezlitośnie rozprawi się przy tym z bakteriami a Tobie zostawi przyjemny i delikatny aromat naturalnych olejków eterycznych.

Pachnibut z Manufaktury KLAREKO to prawdziwe Perfumy Dla Butów  w 250 ml butelce z eleganckim spryskiwaczem.

PROSTO Z  WARMII

  • bezpieczne dla ludzi i środowiska
  • ekologiczne i wegańskie
  • z dobrodziejstwem naturalnych olejków eterycznych
  • w recyklingowalnym opakowaniu

Jak to ekologiczne, skoro w plastiku? 

Opakowania środków Klareko w plastiku są stworzone z polietylenu wysokiej jakości oznaczanego: HDPE-2. Jest to tworzywo, które w Polsce podlega pełnemu recyklingowi, niezależnie od tego co było wcześniej do niego wlane. Oznacza to, że po wykorzystaniu opakowania jeśli wrzucisz je do pojemnika na plastik, możesz być pewny tego, że materiał ten zostanie ponownie wykorzystany. To jednak nie wszystko. Polietylen HDPE jest materiałem bardzo wytrzymałym. Produkuje się z niego między innymi podzespoły do samochodów czy materiały budowlane czyli produkty, które mogą służyć latami. I tak samo jest w tym przypadku z kosmetykami do domu Klareko. Gdy zostanie Ci puste opakowanie, możesz zamówić uzupełnienie w szkle i nalać do swojego pojemnika. Takie rozwiązanie to połączenie ekologii i komfortu jakie dają bezpieczniejsze plastikowe opakowania. 

EKO SKŁADNIKI

Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowujemy tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Skład

  • woda,
  • alkohol
  • izopropylowy,
  • wodorowęglan sodu,
  • naturalne olejki eteryczne*… i to wszystko.

* zawiera olejek grejpfrutowy (LIMONENE). Dokładamy wszelkich starań, by Kosmetyki Dla Domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne.

** Pachnibut może powodować odbarwienie skórzanego materiału. Sprawdzić najpierw na małej powierzchni skóry czy preparat nie powoduje odbarwień. 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl