Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Butelki na wodę zaprojektowane w Szwajcarii- SIGG

Historia marki SIGG sięga 1908 roku, kiedy to Ferdinand Sigg specjalista w przemyśle metalurgicznym powrócił do kraju po latach pracy zagranicą i podróżowania po świecie. Razem ze swoim kolegą Xaverym Küngiem założyli fabrykę produkującą przedmioty wykonane z metalu w szwajcarskim Biel. Z początku firma zajmowała się produkcją przedmiotów do gospodarstw domowych jak sztućce, garnki, talerze czy nawet łóżka. Pomysł stworzenia butelki na wodę powstał ze względu na duże ilości aluminium, które pozostawały z produkcji innych przedmiotów. Wtedy to powstała pierwsza butelka na wodę, która miała być stosowana głównie w łóżku. Tak powstała pierwsze butelka SIGG Original, a firma miała przeżyć prawdziwy rozkwit ze względu na swój innowacyjny produkt.

Butelka na wodę, która została dziełem sztuki- SIGG Original

Butelki SIGG Original osiągnęły ogromną popularność na świecie ze względu na swój oryginalny design i trwałość, z których słynęły. Specjalna metoda przetwarzania aluminium dała firmie możliwość stworzenia produktu bardzo trwałego a przy tym poręcznego. Tak butelka SIGG Original została produktem wręcz kultowym co zostało docenione przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Yorku. W 1993 butelka SIGG została włączona na stałe do jego ekspozycji. Wtedy też firma zaczęła wypuszczać butelki z różnymi motywami zaczerpniętymi z pop-kultury jak butelka SIGG Minnie. Butelki z serii SIGG Original niezmiennie od 1908 produkowane są w całości w Szwajcarii. Wszystkie produkty, które wychodzą z fabryki w Fraunfeld posiadają obok logo firmy charakterystyczny czerwony krzyż, który jest znakiem rozpoznawalnym Szwajcarii, ale także pewnym wyznacznikiem jakości produktu. 

 Butelki ze stali nierdzewnej i termosy obiadowe

Przez ponad 100 lat istnienia firma znacząco rozszerzyła ilość swoich produktów. W jej ofercie znajdziecie również butelki wykonane nie tylko z aluminium, ale też ze stali nierdzewnej jak SIGG Explorer. Ta seria butelek produkowana jest w Chinach, jednak z zachowaniem standardów i jakości do jakiej przyzwyczaiła przez lata swoich klientów szwajcarska firma. Butelki występują w wielu rozmiarach i kolorach, co zapewnia każdemu wybranie produktu, który będzie mu najbardziej odpowiadał. Warto zwrócić również uwagę na termosy obiadowe SIGG Gemston, które idealnie swoja stylistką wpisują się w design firmy. Dzięki nim, będziemy mogli nosić ze sobą nie tylko swoją wodę czy ulubiony napój, ale też ciepły i zdrowy posiłek, który zawsze będzie pod ręką. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl