Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Składane kubki na kawe Stojo. 

Jesteśmy trzema zapracowanymi tatusiami. Kawa napędza nasze życie. Każdego dnia, pijemy kubek kawy przed rozpoczęciem dnia i pobudką dzieci, kolejny w trakcie dojazdów do pracy, a kolejny jeden czy dwa w trakcie pracy. Licząc weekendy, to prawie 1000 filiżanek kawy rocznie na każdego z nas!

Jako nowojorczycy pracujemy i żyjemy w drodze. Rzadko jeździmy, co oznacza, że musimy nosić ze sobą wszystko, czego potrzebujemy na cały dzień. Kiedy walczysz z poranną godziną szczytu w metrze, jeździsz rowerem do pracy lub pchasz wózek spacerowy, dodanie dużego kubka podróżnego do tego równania to nie jest opcja. Niestety, jak większość ludzi, często decydujemy się na wygodę jednorazowego kubka nad robieniem właściwych rzeczy dla planety.

Kilka lat temu, podczas przerwy na kawę w pobliżu pracy, nasza trójka zaczęła mówić o jednorazowych kubkach w naszych rękach i o tym, jak Amerykanie wyrzucają 58 miliardów jednorazowych kubków rocznie. Świadomi, że przyczyniliśmy się bezpośrednio do tej oszałamiającej liczby, postanowiliśmy coś z tym zrobić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl